WZSP jest prawdziwym profesjonalistą w przygotowywaniu średniego personelu medycznego. W ciągu ponad 65 lat pomogliśmy tysiącom uczniów osiągnąć swoje cele.

Jesteśmy  szkołą publiczną, samorządową- marszałkowską,  dlatego nauka w naszej szkole jest bezpłatna.

Od kiedy rozpoczniesz naukę w naszej szkole, prowadzimy Cię od początku do końca, upewniając się, że masz wszystkie narzędzia, które pozwolą Ci zbudować satysfakcjonującą nową karierę. 

Nie tylko mamy długą historię przygotowania naszych słuchaczy do udanej kariery w służbie zdrowia i opiece społecznej, ale dysponujemy także bazą z nowoczesnym wyposażeniem - takim samym, z którego będziesz korzystać w pracy. Nasi nauczyciele są starannie dobrani ze względu na swoją wiedzę, doświadczenie zawodowe i umiejętność łatwego komunikowania się ze słuchaczami.

Szkolenie praktyczne organizujemy w akredytowanych placówkach medycznych i społecznych, na podstawie zawieranych umów z pracodawcami. Praktyczna nauka zawodu odbywa się pod kierunkiem zatrudnionych przez szkołę nauczycieli zawodu.

Egzamin zawodowy odbywa się w naszej szkole, która jest ośrodkiem egzaminacyjnym. Zdawalność zewnętrznych egzaminów zawodowych wynosi około 100%. Pracodawcy preferują naszych absolwentów.

Naszą misją jest zapewnienie wysokiej jakości edukacji w obszarze medyczno- społecznym osobom pragnącym zdobyć nowy zawód i osiągnąć dochód w stosunkowo krótkim czasie.


Twój sukces jest naszym najwyższym celem. Odnosimy sukces, ponieważ ty to robisz! 

 Zobacz naszą ofertę dla Ciebie>> 

 

 

 

Więcej w tej kategorii: Potrzebne linki »